Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » přenos GPS dat do mapy

přenos GPS dat do mapy

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

10 km: 0:43:30 (2009)
půlmaraton: 1:38:20 (2010)

MX muž 06.11.2008 20:10:19

Zdar a sílu běžci, zvažuji jaký tester s GPS a není mi úplně jasný jestli všechny firmy (mám na mysli hlavně Suunto, Polar a Garmin) používají GPS nejen na měření rychlosti, ale jestli umožňují i přenos uběhnuté trasy do mapy v PC a jestli ukazují i výškový profil tratě. Předem dík za odpovědi.

avatar

Staré Ždánice

10 km: 0:39:10 (2014)
půlmaraton: 1:35:29 (2012)

shaby muž 08.11.2008 18:09:14

No to je snad základní vlastnost všech GPS přístrojů. Takže ano můžeš si celý trénink přenést do PC a tam se ti ukáže kudy jsi běžel (tedy jestli máš nějakou digitální mapu), tempo, výškový profil, atd. Měli by to umožňovat přístroje snad od všech výrobců.

avatar

Tomx muž 08.11.2008 22:48:15

[quote=MX]Zdar a sílu běžci, zvažuji jaký tester s GPS a není mi úplně jasný jestli všechny firmy (mám na mysli hlavně Suunto, Polar a Garmin) používají GPS nejen na měření rychlosti, ale jestli umožňují i přenos uběhnuté trasy do mapy v PC a jestli ukazují i výškový profil tratě. Předem dík za odpovědi.[/quote] Zkus tohle. Už nás to používá hodně a je to dobrý http://www.zonefivesoftware.com/SportTracks/

Motto: Born to Ironman, forced to work...
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.