Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Krajem bitvy u Kolína, Nová Ves.

Krajem bitvy u Kolína, Nová Ves.

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Kolín

10 km: 0:37:00
maraton: 3:05:00

lubos.rosenberger muž 26.05.2008 17:19:01

Přátelé, v sobotu 14.6.2008 se běží v Nové Vsi u Kolína další závod: Poháru behej.com". Samotné zařazení do tohoto seriálu je jistě dostatečnou reklamou, ale tento běh je nečekaně zajímavý i pro běžce, kteří se pohárových závodů systematicky nezúčastňují. Dva okruhy na netradiční vzdálenost, téměř kilometr dlouhé stoupání v každém okruhu s převýšením asi 60m a navazující pasáž „luční pěšinou“ do Vítězova, dále po asfaltu přes terénní vlnu a seběh zpět za humna Nové Vsi jsou náročným, ale řekl bych nakonec i hezkým a běžecky vlídným závodem.

Trasu závodu jsem se pro vás pokusil zachytit na foto, které můžete shlédnout na http://beh-kolin.uvadi.cz .

Načítání obrázků jde někdy dost pomalu, bohužel je třeba se šipkou vrátit a načítat třeba i vícekrát.

Motto: Žít jde i bez běhání, jen tomu něco chybí.
avatar

Dobřichov

Celkem 7103 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:16:31 (2012)
maraton: 2:50:29 (2016)

honzaherda muž 10.06.2008 20:34:56

Tak kdo přijede bodovat? Má se ochladit a jen věřím, že nebude moc lejt. Já si přijdu pro pár bodíků, ale od Javorky jsem běžel jen 6hodinovku a 1delší trénink 17km jináč nic, takže to bude špatenka. Hlavně že to je 12km od baráku, to je super!

avatar

Dobřichov

Celkem 7103 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:16:31 (2012)
maraton: 2:50:29 (2016)

honzaherda muž 14.06.2008 13:48:47

Pěkný závod, počasí vyšlo, jen ta tráva v seběhu byla vyšší, než jsem čekal. Druhý výběh na Bedřichov už stál za to!

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.