Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Memoriál Karla Raise 2008, Počerady - Louny

Memoriál Karla Raise 2008, Počerady - Louny

Nalezené položky: 21 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha

Celkem 6176,6 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:15 (2009)
půlmaraton: 1:34:00 (2005)
maraton: 3:23:32 (2006)
avatar

Pečky

Celkem 3518 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:33:05 (2005)
půlmaraton: 1:17:42 (2004)
maraton: 2:52:50 (2004)

Ttiimm muž 30.04.2008 09:17:27

Určitě ano:-), o závodě jdou jenom dobré zprávy a byla by škoda tam nebýt…

Motto: Když nemůžeš tak přidej.
avatar

Dřínov (Mělník)

Celkem 17189,76 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:24 (2007)
půlmaraton: 1:43:47 (2007)
maraton: 4:20:14 (2008)

RostaB muž 30.04.2008 10:23:04

Radku, už jsem se přihlásil. Zase mě můžeš předběhnout:-)

avatar

Praha

Celkem 24 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:12 (1995)

APACHI.CZ muž 30.04.2008 14:31:24

Závod patří do Mizuno Running Cupu, takže je měřen na čipy, přihlášeni předem budou mít na číslech jména a další výhody na vás čekají přímo na místě závodu.

Motto: Servis pro pořadatele sportovních akcí
avatar

Dobřichov

Celkem 7103 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:16:31 (2012)
maraton: 2:50:29 (2016)

honzaherda muž 30.04.2008 16:52:07

Já sháním zpátky dovoz do Phy příp k Poděbradům, takže kdyby se někdo našel, rád přidám na benzín.

avatar

Beroun

10 km: 0:38:55 (2008)
maraton: 3:25:11 (2008)

Marcel muž 30.04.2008 21:16:31

Ahoj všem, pojedu v sobotu přes Prahu a měl bych 3 místa volný, kdo by chtěl tam i zpět může jet se mnou.

avatar

Dobřichov

Celkem 7103 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:16:31 (2012)
maraton: 2:50:29 (2016)

honzaherda muž 01.05.2008 08:23:27

Marceli, já bych si rezervoval 1místo zpět do Phy – stačí kdekoliv k MHD (metro). Pokud budeš mít volno, tak se na místě domluvíme. Petr chce zůstat déle a mně by odvoz do Phy náramně vyhovoval.

avatar

Beroun

10 km: 0:38:55 (2008)
maraton: 3:25:11 (2008)

Marcel muž 01.05.2008 20:33:03

Ahoj Honzo, místo rezervováno :)

avatar

Praha

Celkem 6176,6 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:15 (2009)
půlmaraton: 1:34:00 (2005)
maraton: 3:23:32 (2006)

Radek Narovec muž 01.05.2008 21:21:23

taky mám ještě dvě místa v autě: ale odjezd z Prahy již v 7:30, sraz na Zličíně, bus nádraží hned u výlezu z metra (u pana Domanského :)). Případní zájemci prosím pošlete na mail na sebe kontakt, abychom se na místě nehledali. Jen varuju: odjezd zpět do Prahy nebude hned po doběhu, rád bych chvíli pobyl, protože Louny jsou pohodovou atmosférou proslulé.

avatar

Celkem 376 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:05:54 (1999)

erhard muž 02.05.2008 20:50:29

najde se někde ještě volné místo v autě?

avatar

Praha

Celkem 24 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:12 (1995)

APACHI.CZ muž 03.05.2008 16:32:48

Výsledky dnešního závodu jsou na www.mizuno-running-cup.cz

Motto: Servis pro pořadatele sportovních akcí
avatar

Dobřichov

Celkem 7103 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:16:31 (2012)
maraton: 2:50:29 (2016)

honzaherda muž 03.05.2008 18:18:55

vskutku extra rychlé výsledky, díky! S časem jsem spokojen, ale bylo štěstí, že trať lehce klesá a hlavně nefoukalo proti! Už jsem myslel, že tu Mališovou ani nedám, ale nakonec o pár vteřin jo :-)

avatar

Liberec

Celkem 2137 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:20:42 (2007)

m.thums muž 04.05.2008 12:17:26

Závod pěkný i z pohledu diváka…ale co vyhlášení žen ? Není tam trochu chyba ? I. Sekyrová je v kategorii do 49 let, absolutní vítězka, ale v kategorii do 34 let by být neměla…J. Bělohlávková tak přišla o 3. místo…

Motto: Hlavně se z toho ne.....t
avatar

Nový Vestec

maraton: 3:06:31 (2005)

sam muž 04.05.2008 18:30:05

Při běžeckých závodech dospělých se běžec či běžkyne mohou dobrovolně přihlásit do mladší kategorie než kam patří. Děje se tak většinou z důvodů, kdy kvalitní běžec, který má na celkové vítězství nebo dobré umístění bere v mladší (hlavní) kategorii vyšší odměnu za umístění než ve veteránech.

Motto: http://skyrunning.cz
avatar

Liberec

Celkem 2137 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:20:42 (2007)

m.thums muž 04.05.2008 18:58:22

Cooo ??? Jako to je podle pravidel ? Pravidla tedy neznám, ale to je šílený popřít věk…!!![quote=sam]Při běžeckých závodech dospělých se běžec či běžkyne mohou dobrovolně přihlásit do mladší kategorie než kam patří. Děje se tak většinou z důvodů, kdy kvalitní běžec, který má na celkové vítězství nebo dobré umístění bere v mladší (hlavní) kategorii vyšší odměnu za umístění než ve veteránech.[/quote]

Motto: Hlavně se z toho ne.....t
avatar

Nový Vestec

maraton: 3:06:31 (2005)

sam muž 04.05.2008 20:43:22

Ale oni nepopírají svůj věk. Všimni si, že Sekyrová má ve výsledcích správný ročník narození. Prostě se cítí lépe, než aby závodila v kategorii veteránek, takže závodí v hlavní kategorii do 34 let. Mě by se zdálo spíše diskriminační nutit někoho závodit v kategorii se „staršími“, když má výkonost, že poráží všechny „mladé“. Ale to se jaksi netýká ani mně, a tuším, že ani tebe, takže si s tím zbytečně nelámej hlavu.

Motto: http://skyrunning.cz
avatar

Kalousek Milan muž 05.05.2008 12:34:00

Ahoj přátelé, chtěl bych uvést na pravou míru diskusi okolo Ivany Sekyrové, její přihlášky a popírání věku. Věřte, že běžkyně jejího věku a výkonosti to mnohdy nemá jednoduché. Každý pořadatelský výklad závodu a kategorií je jiný, mnohdy ženám veteránkám, velmi nešetrný. Nikoliv však v Lounech. Tam je vše jasné a v propozicích zcela jednoznačně napsané. Ženy závodili v kategoriích „Absolutní pořadí a pak do 49 let, nad 50 let“. Dále je v propozicích napsáno:„Při umístění závodníků veteránských kategorií v absolutním pořadí na 1. až 10 místě jim náleží vypsané finanční odměny i v jejich věkové kategorii“ Z toho jasně vyplývá, že Ivana Sekyrová v tomto závodě nemusela popírat svůj věk ani se hlásit do jiné kategorie. A ani tak nečinila. Tento Lounský pořadatel, narozdíl od jiných, je na dobré veteránky velmi dobře připraven a velmi dobře je také oceňuje. Sčítá jim totiž všechny prémie za obě kategorie. Bohužel došlo zřejmě k překlepu při prezentaci a k následné sérii chybiček. Asi vypadala moc mladě. Vyhlášení se pak odehrálo jinak, než mělo být. O cenu, a to pouze věcnou, nakonec přišla jen Ivana Sekyrová a nikdo jiný. Chyběla totiž na bedně ve své kategorii. Díky pohotovému zásahu pořadatele se pak alespoň finanční ceny rozdělili správně, dle propozic. Tedy skoro, zatím co jedna paní u premií za umístění situaci pochopila hned a konala správně, druhou paní u prémií za časové bonusy to poměrně dost zaskočilo. Sekyrová tak kromě věcné ceny přišla možná i o dvě stovky. Jenže málokdo ví, že Ivana je docela dost skromná holka, trénující po práci a po večerech a běhá víc pro radost než pro peníze. A jak sama řekla: Pořadatelé za to vlastně nemůžou, byla to malá lidská chybička a oni byli jinak úplně skvělý, takže se ráda za rok do Loun vrátí. Chce totiž konečně jednou vyhrát, protože je dobrá a ne jen proto, že právě chyběla česká špička, jak píšou stále a pořád novináři a reportéři. PS: Sekyrovou jsem přihlašoval já, protože to pro Ivanu dělám, jako kamarád a minimanažér, už pár let. Všem běžcům s úctou největší – ahoj.

Motto: Hlavou zeď neprorazíš, ale občas někým zatřeseš.
avatar

Liberec

Celkem 2137 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:20:42 (2007)

m.thums muž 05.05.2008 19:52:39

JJ tak to je vyčerpávající odpověď, díky…vůbec jsem nechtěl napadat, nebo zpochybnit úmysly I. Sekyrové, prostě jsem tomu nějak nerozumněl…naopak, je mi velice sympatická, tak sorry !!!! ;)

Motto: Hlavně se z toho ne.....t
avatar

Radovan Šabata muž 05.05.2008 21:06:31

Ahoj všichni běžci a běžkyně, kteří jste se zúčastnili našeho Memoriálu Karla Raise. Chci Vám všem tady poděkovat za Vaše kladné ohlasy na náš závod. Zároveň děkuji i za vzniklou diskuzi okolo našich kategorií. Jsem moc rád, že někdo konečně pořádně čte naše propozice a dokázal sám vysvětlit, to co bych asi ani já lépe nevysvětlil. Milane, moc Ti děkuju a jen potvrzuji, že jsi opravdu správně pochopil naší filozofii. Memoriál Karla Raise nezná rozdíly ani mezi věkem ani mezi zdravými či hendikepovanými. Chceme jen, aby u nás opravdu vyhrávali ti, kteří dosáhnou nejlepších časů a za to si odvezli adekvátní odměnu. Není kategorie do 34 let u žen a kategorie do 39 let u mužů. Je absolutní pořadí a pak již jen veteránské kategorie, jak u mužů tak u žen. A jestli jsou u nás starší běžci lepší než mladší generace, nedá se nic dělat, mladší mají smůlu. Opravdu to je tak, že Iva byla omylem naší vedoucí závodní kanceláře zapsána do pomyslné kategorie do 34let a přijměte za to naší omluvu. Chybička se vloudila. Ale tato kategorie je pouze pro naší orientaci a ve výsledcích se tato kategorie, stejně jako pomyslná kategorie mužů do 39 let nemá ve výsledkové listině objevit. Jistě jste si všimli, že i při vyhlašování výsledků znělo pouze, že jde o vyhlašování kategorie Absolutního pořadí u mužů a Absolutního pořadí u žen. To k dovysvětlení našich kategorií. A pravdu ma opět Milan, že jsme Ivu ošidili o jednu věcnou cenu a možná i premii za traťový limit. Až pojedeš Ivo kolem, zastav se a určitě vše srovnáme. A poslední pravda Milane je, že u nás opravdu získává veterán finanční prémii jak v absolutním pořadí, tak i ve své veteránské kategorii. Obě finanční odměny se sčítají a při překonání vypsaných traťových limitů jsou úměrně zvyšovány dle dosaženého časového limitu. Je to možná naše specialita, ale chceme aby, byl závod v Lounech atraktivní pro všechnya každý si může odvézt finanční odměnu, pokud mu to běhá a vůbec nezáleží na věku. A ještě jednu informaci pro Vás všechny, kteří jste navšívili Louny. Možná jste si všimli, že se u nás neobjevují moc zahraniční účastníci, ať již z východu či z jihu. Ne, že by nebyl zájem z jejich strany o start na našem běhu, ale my pořadatelé odmítáme přistupovat na podmínky některých manažérů, kteří požadují startovné či úhradu nákladů na dopravu a ubytování v Lounech. Proto jsou u nás vypsány finanční prémie a pokud si někdo věří tak přijede a vybere nám do dna pokladnu. Třeba jako letos handbikeři. To už je naše riziko. Myslíme si, že start v Lounech by měl být především prestižní záležitostí pro všechny, kteří mají rádi běhání a chtějí prožít jeden hezký den s přáteli a kamarády. Proto to všechno v Lounech děláme a věřte, že všichni jsme dobrovolníky a máme radost z toho když se Vám u nás líbí. to je ta nejlepší odměna pro nás všechny. P.S. Omlouvám se ještě za trošku opožděné vyhlašování vítězů, nějak se nám nedaří dodržet náš časový harmonogram ve tomto bodě a zároveň se chci omluvit všem, kterým jsem při vyhlašování zkomolil jméno. Ono 3 hodiny mluvení do mikrofonu je opravdu únavné a pamatovat si všechna jména nějak ve svém věku nezvládám. Děkuji ještě jednou všem z Vaše ohlasy a nebojte se napsat i něco negativního, chybami se člověk učí a nás i drobné připomínky motivují k dalšímu zlepšení. Děkuju a ahoj za rok v Lounech na shledanou. Nezapomeňte první květnovou sobotu na Memoriál Karla Raise 2009.

avatar

Trutnov/Praha

10 km: 0:31:01 (2009)
půlmaraton: 1:06:33 (2012)
maraton: 2:18:27 (2011)

peca_p muž 05.05.2008 23:47:10

[quote=Radovan Šabata]… P.S. Omlouvám se ještě za trošku opožděné vyhlašování vítězů, nějak se nám nedaří dodržet náš časový harmonogram ve tomto bodě a zároveň se chci omluvit všem, kterým jsem při vyhlašování zkomolil jméno. Ono 3 hodiny mluvení do mikrofonu je opravdu únavné a pamatovat si všechna jména nějak ve svém věku nezvládám. Děkuji ještě jednou všem z Vaše ohlasy a nebojte se napsat i něco negativního, chybami se člověk učí a nás i drobné připomínky motivují k dalšímu zlepšení. Děkuju a ahoj za rok v Lounech na shledanou. Nezapomeňte první květnovou sobotu na Memoriál Karla Raise 2009.[/quote] Myslim si, že to bylo v pohodě. Já jsem akorát dojedl dobrý oběd a hned potom bylo vyhlašování. I jinak to byl super závod… Trať pěkná a hodně rychlá. Mimochodem jsem si dal osobák na 10km :-)

avatar

maraton: 2:27:54

chuck muž 09.05.2008 14:42:41

Velmi oceňuji přístup a organizaci závodu, toto je jeden z mála závodů, který je přívětivý k závodníkům a organizátoři opravdu myslí v závodnickém duchu. Velmi souhlasím s názorem ohledně startů závodníků a poskytování všem stejných podmínek. Jak by to jinak také mohlo dopadnout bylo vidět v Nasavrkách. pozvaní závodníci černé pleti (prosím bez rasizmu) si udělali vlastní závod a běželi daleko před námi. Navíc z české špičky tam nikdo nepřijel, protože asi věděli jaký bude průběh závodu. Zpátky k „Počeradům“. Opět musím vyslovit obdiv a souhlas s vyhodnocováním a rozdělováním cen. Mnohokrát jsem různé pořadatele upozorňoval na diskriminaci veteránůl a zejména veteránek při rozdělování cen. Téměř pokaždé mě „vysvětlili“ že je to věc pořadatelů a konec. Jak je vidět když má někdo opravdu vztah k běžcům, je možné vyřešit leccos. Také já tímto děkuji pořadatelům za jejich obětavost a také možnost sledovat i jiné spotrovce při akci (myslím hendikepované). Miloš Smrčka

Nalezené položky: 21 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.