Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Problemove nove boty

Problemove nove boty

Nalezené položky: 8 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Zuzi žena 15.01.2008 19:21:24

Ahoj, do noveho roku jsem si dala predsevzeti, ze si konecne koupim nove boty. Ve starych me bolely kotniky, tak jsem si rekla, ze je jiz nacase. Jsem typ cloveka, co velmi nerad chodi po kramech a zkousi a vybira. Nejradsi bych sedla na internet, vsechno precetla a pak nakoupila. Ale urcite se mnou budete souhlasit, ze boty si clovek proste musi zkusit. Hodne lidi z okoli mi doporucilo Adidas, tak jsem je sla zkusit. Mladik, co mi boty predvadel, mi rekl o botach v podstate skoro vse, co se rici da. Boty jsem vyzkousela, ale na siri mi byly tesnejsi. Tak mi doporucil o pul cisla vetsi. Ty mi sedely vyborne. Na nohach jsem je skoro necitila, proste jako v bavlnce. Byla jsem rada, ze to mam takhle hodne rychle za sebou a boty jsem ihned koupila. Bohuzel pri prvnim vybehnuti se mi udelal tak obri puchyr na pate, ze jsem ho lecila cely tyden. Na leve noze me boli zvedaci prstove slachy a prava mi celkove pri behu na noze nesedi..... Mam otazku, zda to mam vydrzet s tim, ze boty si sednou, nebo rovnou bezet pro nejake jine a asi s mensim cislem primo pro me na ktere jsem zvykla…?

avatar

Choceň

Celkem 4835 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:35:02 (2009)
půlmaraton: 1:16:10 (2009)
maraton: 2:41:04 (2009)

pepasil muž 15.01.2008 21:21:50

Ahoj, že nové boty dělají malinko problémy je celkem mormální. mám s tím zkušenost, že cca za 50 – 100 km sednou a pak je to dobré. Ponožky to chce kvalitní a že se udělá puchýř, to semi ještě nestalo, asi ti trochu pata v botě „cestuje“ a to by neměla. Jinak to opravdu chce kvalitní boty, tj. tlumení po celé ploše a max 1500 km. To samozřejmě je proměnlivé v závislosti na stylu a váze běžce. Délka boty – tak aby tě špička netlačila, do šířky se malinko poddají. Přeji hodně naběhaných km

avatar

Zuzi žena 30.01.2008 19:09:06

No prave, ze noha mi v bote cestuje. Ty stare mi to nedelali. Zkousela jsem to vydrzet, ale bylo to jenom trapeni. Takze jsem se boticek zbavila – kamaradce sedli uplne perfektne a je za ne vdecna. Ted bych se jenom chtela zeptat, jestli nektera bezkyne nema MIZUNO Wave Rider 10, jestli by mi nezmerila vnitrni sirku boty (vlozku v nejsirsim miste). Muzete mi tyto boty doporucit pro beh prevazne na asfaltu? Diky moc.

avatar

Praha(Prokopák, ale i jinde..)

10 km: 0:45:49 (2007)
půlmaraton: 1:39:40 (2007)
maraton: 3:47:13 (2007)

Frajer muž 01.02.2008 12:24:21

Nevím , zda Ti to k něčemu bude, ale přesto … dámská Mizuno Wave Rider 10 – při velikosti UK 3,5 , nejširší místo cca 9 cm.

avatar

Brno

Celkem 5681 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:36:10 (2009)
maraton: 3:28:59 (2007)

vl001 muž 01.02.2008 14:26:39

Mizuno Wave Rider 10 jsou modelem boty, která se dělá v různých šířkách. U nás je v naprosté většině případů k dispozici „zlatá střední cesta“, viděl jsem však v obchodě i provedení jiné (tuším širší, myslím, že šířky jsou u ženských modelů cca 4). Teoreticky by mohl být problém v nevhodně zvolené speciální šířce boty.

Čistě na asfalt bych třeba já dal přednost jiným botám, ale WR10 je rozhodně velmi dobrá volba. Pořídil jsem si je podruhé, což jsem zatím u jiných bot neudělal.

avatar

Zuzi žena 07.02.2008 14:55:14

to vl001: A jake boty jsou na asfal nejlepsi? Beham na umelem povrchu a i na asfaltu (tam vic) a obcasne prebehy jsou po hline. Jak jsem uz napsala mam hodne sirokou nohu. Ted mam NB sire D ale jsou uz dost stary… Sirkou mi ale naprosto vyhovuji, ale radsi bych nejake mekci boty.

avatar

Brno

Celkem 5681 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:36:10 (2009)
maraton: 3:28:59 (2007)

vl001 muž 07.02.2008 15:14:09

Asi nejsou nějaké obecně „nejlepší“, hodně záleží co komu jak sedne, co kdo preferuje a co se kde dá koupit (řada lidí nedá dopustit na Nike, ty však nejsou v obchodech zastoupeny správnými modely). Mně hodně „sedí“ kopyto Mizuno, proto jich mám historicky nejvíc. Mým holkám lépe sedí boty Adidas, možná nějaké „ženské specifikum“. Prostě když tak nějak smíchám své zkušenosti, tak třeba Adidas Supernova Cushion mi přijdou čistě na asfalt vhodnější, zejména pro ženskou nohu. Netvrdím však, že by rozdíl byl závratný. I z NB by model 846 mohl být na asfalt vhodnější než WR10. NB jsou však dost pronační (resp. nášlap musí být opravdu neutrální).

avatar

Zuzi žena 18.02.2008 12:25:15

Tak jsem si nakonec na radu p. Skorpila koupila Mizuna Wave Rider 10 a musim rict, ze jsem naprosto spokojena. Uz jsem v nich ubehla nejaky ten km a svoji siri a doslapem mi opravdu vyhovuji. Zadne otlaky, puchyre ci jine bolistky. Doufam, ze to vydrzi. Timto bych rada p. Skorpilovi podekovala a boty dale doporucila. Diky

Nalezené položky: 8 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.