Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » nejvhodnější sport-můžete mi,prosím,poradit?

nejvhodnější sport-můžete mi,prosím,poradit?

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Vilma žena 10.01.2008 22:20:17

Ahojky,zatoulala jsem se na tyto stránky a líbí se mi tu :-).Jste tu zkušení sportovci,tak vás prosím o radu.Je mi 29,mám klidovou tachykardii cca 135/min.Lékaři zatím nanašli příčinu,já myslím,že to působí stres – takže mechanismy přes adrenalin.Ráda bych to řešila jinak než beta blokátory – takže asi dobrá cesta je fyziologická bradykardie sportovců.Ale bohužel nevím,jaký sport by byl nejvhodnější.Chodím na spinning,kdy jsem docela vyřízená – instruktorka mi chodí stále zvyšovat zátěž,tak jsem myslela že by to šlo „spravit“ během.Měřím 168 cm a vážím 52 kg.Ráda bych se stala i na sportu závislou :-).A druhý dotaz -nevím,jestli je to shoda okolností,ale všechny instruktorky spinningu mi příjdou „oplácané“ tukem,zaráží mě to,když mají tolik sportu,je možné že je to třeba velkou zátěží?Nejsem vyznavačka anorexie.Děkuju moc za rady.Vilma

avatar

Celkem 216 km
Minulý měsíc 0 km

Trinity žena 10.01.2008 22:30:24

Ahojky, s tou tachykardií ti neporadím, nejsem lékař:( ale v rodině máme človíčka se srdeční vadou a ten může sportovat jen přísně rekreačně (žádné závody)…atd.

Pokud se ti nelíbí oplácané instruktorky spinningu, choď na hodinu, kde je instruktor, nejlépe s vysportovanou postavou vytrvalce:) jooo, to je pak radost pohledět, hihi… a ještě k těm oplácaným instruktorkám- joo, no ooo, ani pohybová aktivita není všespasující, pokud se holky přežíraj- dle hesla- přece mám takový výdej, tak se můžu pěkně najíst:-))) určitě pod tím oplácáním maj pěknou vysportovanou postavu, kterou nechtěj ukázat:) a schovávaj ji pro toho doma :)

snad ti tu někdo fundovaně odpoví.....

joo, a co je to za instruktorku, „co ti chodí furt zvyšovyt zátěž“? Asi bych fakt šla na jinou hodinu…?!

avatar

Vilma žena 10.01.2008 22:39:13

Děkuju.........asi to se mnou myslí dobře :-).............aspoň doufám.......­..chodim od konce října a časově mi vyhovuje tahle slečna.Není zlá,ale asi moc zodpovědná.Mám svalnatá lýtka,takže ta jsou v pohodě,ale vždy se mi stehna klepou jak ratlík.Tak si říkám,jestli by to běhání nebylo lepší.Ale musím ještě načíst nějaké články,jak se správně běhá. :-) ...........máte nějaký tip na co si dát pozor?Děkuju,Vilma

avatar

Vilma žena 10.01.2008 22:43:25

a abych to uvedla na pravou míru se slečnou instruktorkou – to "stále " je asi tak 5× za hodinu,tak to možná vnímám citlivě – jako že jsem neskonalý dřevo,ale holky fakt se snažim :-)

avatar

Praha 4

Celkem 25236 km
Minulý měsíc 155 km
10 km: 0:57:31 (2014)
půlmaraton: 2:11:15 (2013)
maraton: 4:44:49 (2013)

hanice žena 11.01.2008 07:25:04

ahoj vilmo,o nemocech srdicka nevim vubec nic, ale jak je rec o spinningu, musim!Je skvely,navykovy, jsem zavisla tri roky :-) , tam kam chodim, jsou instruktori vsech pohlavi, fyziognomii, zpusobu jednani, stylu muziky, velky vyber hodin behem celeho dne, takze si kazdy najde to sve. Nekteri taky nekdy chodili a pritahli kolecko, ale vzdycky to bylo s dobrym umyslem,smichem a kdyz to neslo, asertivne jsem si ho otocila zas zpet. Ale je pravda, kdyz se nekdy divam kolem, ze nekterym bych na miste instruktora sla taky utahnout, protoze jedou bez zateze, zapreni na rukou s podlamujicimi se koleny, spis si ublizuji nez prospivaji. Zkus jit treba jinam nez chodis, clovek ma odchazet zpoceny a stastny, no ne? Hodne stesti

Motto: Over and over again.
Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.