Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Saucony » Saucony Omni 5 TR

Saucony Omni 5 TR

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Nové Město nad Metují

Celkem 8870 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:30:43 (2003)

Adam B. muž 07.01.2008 14:47:20

Nemáte někdo zkušenosti s botami SAUCONY Omni 5 TR? Díky.

avatar

10 km: 0:41:09 (2007)
maraton: 3:22:31 (2007)

Mireku muž 07.01.2008 21:00:30

ahoj, tyto boty zabíhám od vánoc a zatím jsem moc spokojený / v létě běhám v Saucony Omni Grid 4 /. Bota dobře sedí, už od počátku, určitě výrazně pevnější a robustnější konstituce než silníční modely ale po převážení velikost 9 o váze 357 g myslím přijatelné. Bota je docela dobře tlumivá pevnější podešev, při došlapu sedí. Hlavně na uježděném či mírně ušlápnutém sněhu má velmi dobrý záběr díky ostrému vzorku. Jediná drobnost ne?-výhoda? obtížnější dotažení tkaniček / ale zase pevně drží a nerozvazují se / na rozdíl od jiných typů/. Ale to jsou první dojmy po 2 týdnech za odběhaných cca 65 km v terenu a na sněhu. Jako zimní tréninkovou obuv vřele doporučuji. zdravím Mirek

avatar

Boskovice

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:35:53 (2013)
půlmaraton: 1:22:59 (2013)
maraton: 3:03:34 (2008)

Pat muž 09.01.2008 23:07:03

Ciao, pořídil jsem si je především do terénu, jako celoroční a jediné. Mám je asi 4 měsíce a mají za sebou asi 200 km. Dříve jsem běhal New Balance, které na mě měly moc širokou přední část (mám nízký nárt a noha mi v botě dost jezdila), proto jsem se rozhodl pro Saucony. Jsem s nimi spokojen – padnou mi jak ulité, dobře drží i bez velkého utahování (povolování původních tkaniček skutečně odolovává více, než by bylo nutné, jak píše mireku), lehké, super tlumí, vzorek, který se jakš takš sám čistí, dobře zabírají ve sněhu, obstojně drží na ledu (bez nesmeků, podešev příliš netvrde ani v mrazu), membrána, díky které se nohy sice více potí, ale zase nejsou v dešti promoklé a v zimě prochladnuté. Ze začátku se mi ale dělaly otlačeniny (až kuří oka) na vnitřní straně klenby chodidel v místě, kde v botě končí vložka. Po „zaběhnutí“ a po tom, co jsem přestal zbytečně utahovat tkaničky, to přešlo. Tréninkově běhám asi 10 km především v terénu (občas asfalt a tartan na stadiónu), výjimečně až 20–25 km, závodně od silničních sprintů (5 km) přes – zatím jen – krátký triatlon až po maraton (zatím jen krosmaraton v terénu). Takže máte-li nižší nárt, popř. uzší chodidlo, a podobné nároky, mohu jen doporučit.

Motto: No pain, no gain. Run, Forrest, Run!
avatar

Nová Dubnica

Celkem 6904 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:20:32 (2009)

Ironjozef muž 30.01.2008 10:31:47

V OMNI TR5 behám už druhú zimu. Má s nimi veľmi dobré skúsenosti – sú prakticky nepremokavé – po impregnácií – pokiaľ nenatečie zhora. Používam ich výhradne do terénu – dá sa v nich behať aj celoročne. Na behanie na tvrdom povrchu sú podľa mňa málo tlmivé. Po pomerne dlhej dobe používania na nich nepozorujem takmer žiadne známky opotgrebovania. Je pravda, presne ako píše PatTeddy noha si musí zvyknúť, nakoľko ako všetky Saucony majú výraznú podporu klenby. U mňa je to zvýraznené ešte tým, že v nich používam vložky Formthotics. Takže, na začiatku som sa otlakom pod klenbou nevyhol, ale to sa vyriešilo.

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.