Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Železná Ruda - běhání kolem Špičáku

Železná Ruda - běhání kolem Špičáku

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha 2

Celkem 9770 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:34 (2005)
půlmaraton: 1:41:54 (2005)
maraton: 3:45:56 (2005)

Serža muž 25.09.2007 15:34:43

nějaké tipy na trasy? bydlím v penzionu kousek pod sedlem směrem na Rudu. Mám v podstatě jednu dobrou trasu,cca 10km – nahoru do sedla a pak doleva k Černému jezeru, dá se to celý běžet, pevnej povrch, před jezerem krátká ostrá stojka, ale taky se dá, stejnou cestou zpět. Dneska jsem zkoušel ze sedla jako na Hojsovu Stráž po cyklotrase nad silnicí (skoro po vrstevnici, lesní cesta), nad Hojsovkou jsem ale uhnul doprava na Můstek, šíleným polomem po hurikánu Kyril jsem vyšplhal kolmo na vrstevnice nahoru a pak po hřebenovce na Pancíř (přes vrchol) a dolů do Špičáckýho sedla – cca 16km, vejškovej profil dost hustej, ale to šplhání polomem mě moc nebavilo výškový profil zde: http://www.bike-forum.cz/…big/7726.jpg 28.9. si tu chci zkusit závůdek na 9km co se běží v Rudě – nevíte jak je to kopcovatý?

Motto: Per aspera ad astra
Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.