Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Problém SUUNTO M4

Problém SUUNTO M4

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Bela. muž 23.04.2014 20:51:31

Zdravím! Měl bych dotaz na ostřílené běžce, kteří už mají nějakou tu zkušenost se sporttestery. Dostal jsem SUUNTO M4. Delší dobu ležel ladem, ale teď jsem ho opět oprášil, avšak mám problém s jeho fungováním. Klasicky tester zapnu (objevuje se „hold 2 sec“), pak následuje nastavení – jazyk, jednotky, čas, datum a osobní nastavení. Poté se mi objeví zobrazení času, jakmile však chci stisknout „exercise“ a začít se cvičením, tak se mi tester vypne a po stisknutí jakéhokoli tlačítka se mi opět objeví „hold 2 sec“ a celý proces základního nastavení se opakuje dokola s tím, že to končí dalším vypnutím při snaze začít se cvičením. Neví někdo, čím by to mohlo být? Velmi děkuji za nápady a přeji hezký den!

avatar

Praha - Velká Ohrada

Celkem 4337,97 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:23 (2014)
půlmaraton: 1:51:50 (2015)

34Regulus muž 05.06.2014 14:34:59

>> Bela., 23. 04. 2014 20:51:31

Po této delší době bych začal výměnou baterie!

Motto: Než abych si srazil vaz na Olympu Mons, tak radši vylezu na židli , s tím že zítra vylezu na stůl a pozítří.....
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.