Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » kopečky

kopečky

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

krajinář muž 08.04.2007 07:59:27

Všude se píše běhejte po rovině, běhejte pomalu. Tak nevím, když jdu běhat je to u nás vždy někam nahoru…A to je můj dotaz odborníci. Jak poměřovat zatížení do kopce s rychlostním tréningem. Když chci zrychlit, zastaví mě sporttester…

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 08.04.2007 22:21:43

2 krajinář: Pominu-li, že sporttester první minuty ukazuje úplně zcestné informace (TF 217 nebo naopak 55), tak jsem na něj nikdy nedal. Jestliže pár dní běháš, tak musíš vědět, co je pro Tebe volné tempo…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 09.04.2007 09:47:49

Bud rad, ze tie kopecky mas. Ak Ta prilis obmedzuje sporttester, tak ho nechaj doma a daj si ho iba na rege behy, aby si si oddychol. Nie je nic lepsie ako trenovat v kopcoch. Rozvijas tym silu, vytrvalost a aerobnu kapacitu. Ako hovoril Shorter (olympijsky vitaz v maratone a strieborny na dalsej): Kopce su rychlostnym treningom v prevleku.

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.