Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

NIKE +

Nalezené položky: 9 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

strang muž 05.04.2007 13:25:51

Ahoj, používáte někdo při běhu Nike Plus? Začal jsem s tím běhat a rád bych se s někým srovnával a vymýšlel různé závody a akce. Je to super motivace a mě to dost pomohlo a běhám teď víc :-) Je to na www.nikeplus.com

avatar

Břeclav

prengela muž 05.04.2007 13:53:37

Jo pouzivam to uz pres pul roku, kdyz si to zkalibrujes, tak to je i dost presne, jinak z vyroby to hodne promeruje. Skoda jen, ze bot Nike+ u nas neni takova nabidka, resim to tak, ze si do novych bot jakekoliv znacky musim vyrezat otvor na cip. Co se tyka webu a ruznych moznosti zavodu, tak to nevyuzivam, jen klasicky spravu svych behu, tzn.ri pripojeni iPodu k PC se behy aktualizuji. TH

avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 05.04.2007 14:27:38

protože mám sporttester garmin forerunner 305, chodím na [url]http://www­.motionbased.com[/ur­l]. Nemusím mít ipoda a ani botku s čidlem;-)

avatar

strang muž 05.04.2007 16:13:49

To Prengela: Ahoj, tvojem jmeno si pamatuji z top 10 na Nike+ :-) Neboj, Nike teď doveze konečně velké množství bot i textilu Nike Plus, takze uz bude z ceho vybirat. Budou take nejake spolecne treninky a workshopy, tak si tam muzes jit zabehat. Chtel bych udelat vice challenge pro lidi u nas, at se trochu vice hecujou :-)

To Jecminek: To není ani o přesném měření. Já sám mám 625X která je v pohodě, ale Nike + jsem začal používat spíš kvůli motivaci a hecu s ostatními běžci. Docela me to chytlo :-) ...........

avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 05.04.2007 17:18:34

2 Strang: já to chápu. Motivaci nevidím ani tak v přesném měření, jako v těšení se, jak po tréninku uploadnu data na motionbased rovnou s mapou, převýšením, můžu se mrknout, co naběhal třeba romikv a každý se může podívat co já. Prostě fajn hračka pro potěšení navíc z tréninku. Myslím, že si rozumíme ;-)

avatar

Praha 8

Celkem 1606 km
Minulý měsíc 0 km

romikv muž 06.04.2007 11:01:04

Ječmínku, tak to budu muset někdy zase tyhle data uploadnout pro všeobecné veselí na svůj účet u motionbased:) . Po výměně garmina za nový jsem se nějak do toho nedostal. Ale uvažuju, že pustím uzdu svýmu grafomanství a nahraju si na své web stránky něco popisů tréninků a i soubor ze sportracks, nejspíš i linky na sw, co jsme různě našel. V poslední době jsem si ve volném čase výpadků komentoval poslední tréninky a nevím, nevím, zda zřístupnit tyto archivy veřejnosti :) Ono dvakrát výpadek je dost o ničem. Sportracks je ale zatím plně kompletní a tak tam svůj soubor jej tam nejspíš nahraju. Aby ty kiláky co dávám do měsíců, byly taky něčím podložený… čau Roman

Motto: Když něco jde, tak do toho jdi. Naplno.
avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 06.04.2007 21:27:28

jsem si říkal, jestli třeba nemáš nějaké zdravotní problémy nebo tak něco. Fajn vědět, že je to jenom v laxním přístupu k uploadu;-)

avatar

Praha 8

Celkem 1606 km
Minulý měsíc 0 km

romikv muž 08.04.2007 12:07:02

zdravotní problémy půl na půl, jinak po týdnu stonání za 9 dní dalších 80, pak v úterý vyhozený kotník, ach jo. Ale dneska jdu nacpat věci do motionbased, vztal jsem si kvůlu tomu i garmina do Plzně. Když konečně už nemoc odejde a najedu na 64km týdně, tak se něco objeví jiného. Proto tam furt nedoplňovaný a pak to vyskočilo… No, důkaz místo slibů dnes na motionbased, jestli to teda projde… Tak už tam jsou všechny poslední, co mám zalogovaný. Bohuřel tu nejsou ani hory s běžkama, ani nejde zadat pár běhů, co jsem pelášil s Onyxem Pro ani jeden poslední běh, kdy jsme testoval Speedtrainer – sportester s radarovým čidlem od crane sports – škoda. Nevíš, jak se sem zadávaají tréninky, pokud je člověk neimportuje? No co, zas je tam toho víc…, i když chybí logy asi 60km :(

Motto: Když něco jde, tak do toho jdi. Naplno.
avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 08.04.2007 14:27:22

data mimo sporttester zadávat nejdou, psali mi, že feature will be soon....., ale to byl listopad a pořád nic. Podle mne to ani podporovat nechtějí, přece jenom: motionbased je divize garminu. Fajn by bylo, kdyby uměli importovat i data bez gps části (indoor aktivity), což má být taky soon :-)

Nalezené položky: 9 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.