Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Problem s novyma botama

Problem s novyma botama

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Iffy muž 24.02.2007 09:44:51

Minuly tyden jsem poridil v Regensburgu ve sleve nektere z Nike Air Pegasus ze 110 eur na 30. Priznam se, ze jsem je ani moc nezkoumal, za 860 Kc je mi jedno co to je, i kdybych v tom mel bezet parkrat na kratsi trasu a proste pri zbeznem vyzkouseni sedely – nekupte to za ty penize (samozrejme boty na dlouhe behani, ktere vybiram uz mesice – budu hledat dal a vybirat trosku obezretneji:). Nicmene ted jsem s nimi sel poprve behat a byl to des.Za prve:predni vrchni cast bot je z mirne pevnejsiho materialu (neco mezi latkou a plastem) a pri kazdem kroku jak se shrne a zas vypoukne dela to desny zvuk (predstavte si lehky dlouhy plech jak se vypoukne a pak dostane zpet) a dalsi vec je, ze mam pocit jako bych mel klenbu chodidla trosku jinde, nez predpoklada bota, takze to docela tlacilo i na boku chodidla – bota je evidentne trosku uzsi, nez ma noha – to bych jeste pochopil, nemam je delane na miru a boty co jsem mel pred tim, taky ze zacatku leckde tahly a po nejake dobe sedely jako na miru. Nicmene mate nekdo zkusenosti s tim zvukem?Myslite, ze az se to trosku zabeha, tak to zmekne atp. a prestane to delat (je to fakt neprijemne kazdy krok takhle slyset). A jake mate vubec zkusenosti s novyma botama? Taky vam sednou az po par desitkach kilometrech?nebo radeji tech 860 Kc mam odepsat a boty darovat nekomu,komu sednou na nohu hned a svoji si nenicit? Diky za nazory!

avatar

Celkem 66119 km
Minulý měsíc 200 km
10 km: 0:36:02 (2007)
půlmaraton: 1:20:04 (2009)
maraton: 2:57:46 (2012)

ironman muž 24.02.2007 10:50:45

Mel jsem pred par lety NB, ciso ted nevim. Mely take tuhy predek a prvnich 100km jsem si rikal ze pujdou … A pak najednou dobry, povolilo to a vydrzely 2 sezony, celkem nekde okolo 2000km. Doporucuji v nich zezacatku vice chodit, uvidis, jestli zmeknou.

Motto: Never give up!!!
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 25.02.2007 09:38:01

Mám také podobný názor jako ironman, v botech nějdříve chodím (minimálně týden), pak je vezmu na výklus a až potom na další tréninky a problémy s klenbou by mohly zmírnit – ne ale vyřešit – ortopedické vložky…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 25.02.2007 13:09:47

za 860 se můžou klidně nechat na normální chození, kdyby šlo do tuhého;-). Moje zkušenost je zatím taková, že buď mi bota sedne hned, nebo vůbec. Ještě se mi nestalo, že by mi na botě něco nesedlo a s časem se to zlepšilo.

avatar

Iffy muž 25.02.2007 13:46:37

super. udelam kombinaci vseho:) rozchodim to a budto s nema prejdu postupne na behani pokud se to zlepsi nebo zustanou jak vychazkove:) jinak do ted mam NB, ktere delaly ze zacatku problemy a dnes je mi lito je dat pryc, pac sedi skvele (no nemam na nich dva tis jako ironman, ale tak pres jeden tis jsem s nimi uz nabehal). kazdopadne odpoledne do obory si dneska vezmu radeji ty NB. jinak dal shanim neco co je casem nahradi – co byste doporucili? beham v podstate 80% vseho v obore na hvezde mimo ty hlavni avenue, takze spis teren, ale s rovnejsim podkladem – zadne lesni stezky…

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.