Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

PORADNA: Vychytávky nejen pro triatlonové začátečnice

PORADNA: Vychytávky nejen pro triatlonové začátečnice
foto: Valachy Man

Lucie Goikoetxea | 28.01.2017 | přečteno: 12221×

Dámy, pokukujete po triatlonu a nemáte tušení, co si rozhodně pořídit kromě plavek a neoprenu, kola a bot na běh? V řadě věcí vám při výběru neporadí ani ten nejzdatnější triatlonový profík. Přece jen se najde pár věcí, které muži buď řešit vůbec nemusí, nebo by mohli, ale považují to za zbytečné.

Chceš číst dále?

Celý článek je pouze pro předplatitele časopisu Běhej. Předplatné začíná již na 282 Kč. Pokud jím jste, patrně nejste přihlášeni. Je také možné, že Váš přihlašovací účet není propojen s předplatným. To jednoduše učiníte zde. V případě potíží nás kontaktujte na casopis@behej.com.