Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Registrace nového uživatele

Vytvořením účtu získáváte možnost vést si zdarma tréninkové deníky v několika sportech, diskutovat na fóru a vkládat komentáře k článkům, spravovat si předplatné a získávat od nás důležitá upozornění (ta lze kdykoliv snadno vypnout). Svůj účet si také můžete propojit se svými záznamy v tabulkách, ve kterých vedeme výsledky na předních závodech a sestavujeme podle nich žebříčky. Vše je zdarma a kdykoliv lze požádat o okamžité zrušení registrace.

Důležité

Pro registraci na webu triatlony.com je nutné potvrdit svoji emailovou adresu kliknutím na aktivační odkaz v emailu, který přijde po registraci.

Poslední dobou mají uživatelé emailových schránek na email.cz/seznam.cz/centrum.cz problémy s doručováním emailů, viz např.
http://napoveda.seznam.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=505
http://napoveda.seznam.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=410

Aktivační email může být ve spamu, nebo nepřijít vůbec. Pokud je ve spamu, označte takový email, že se nejedná o spam, další emaily vám již budou chodit v pořádku.

V případě nedoručení nás kontaktujte na emailové adrese casopis (zavináč) behej.com a účet vám aktivujeme.

Registrační formulář

 

Slouží k přihlašování.

Souhlasím s úschovou a zpracováním mých osobních údajů společností Behej.com s.r.o., která mě může několikrát do roka oslovit e-mailem s obchodním a jiným sdělením..