Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Vytáčení chodidla při došlapu

Vytáčení chodidla při došlapu

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

O93 muž 25.02.2024 10:17:40

Dobrý den, mám problém s vytáčením levé nohy ven. Při došlapu vytočím levé chodidlo špičkou ven. Tento problém mívám při běhu, ale někdy i při chůzi. To nutkání vytočit levé chodidlo ven vychází z kolena, kdy si nejspíš chce koleno od něčeho ulevit. Také při tom cítím tlak, mírnou bolest, nevím, jak to popsat, v zadní části kolena, jakoby v tom ďolíčku, který vznikne, když koleno pokrčím. Přijde mi, že ten tlak necítím přímo v kloubu, ale vychází spíš z tkání kolem klobu (šlacha?). Nevíte, co by mohlo být příčinou tohoto problému? Pro doplnění, nejsem žádný aktivní běžec, mám ± 5 výběhu do měsíce a k tomu max 1 do týdne cvičím silově nohy v posilovně. Dnes jsem třeba začal vytáčet nohu téměř hned od začátku běhu, což většinou začínalo, až po uběhnutí alespoň 5 km. Děkuji za každou radu

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.