Běžecké tabulky
21647 závodů
335921 závodníků
1731368 záznamů
335921 závodníků
1731368 záznamů
Běžecké tabulky Běhej.com nejsou oficiálními tabulkami Českého atletického svazu a nemusí být tedy v souladu s jeho pravidly pro sledování statistik. U závodů, u nichž byly v době vkládání do tabulek k dispozici, obsahují tabulky reálné časy.
David Mikala, 1982, Štramberk, ČR
půlmaraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Běhej lesy #8 Lednice - ČSOB 21 km |
|
01:25:03 | Lednice | 10.10.2026 | 91.2% | 199 |
| 2. | Běhej lesy #8 Lednice - ČSOB 21 km |
|
01:27:27 | Lednice | 11.10.2025 | 85.2% | 186 |
| 3. | Mattoni 1/2Maraton Olomouc |
|
01:25:15 | Olomouc | 14.06.2025 | 74.5% | 170 |
| 4. | Półmaraton Warszawski |
|
01:21:58 | Varšava, Polsko | 30.03.2025 | 76.1% | 236 |
| 5. | Novojičínský půlmaraton |
|
01:25:14 | Nový Jičín | 11.05.2024 | 85.3% | 179 |
| 6. | Vinařský maraton (půlmaraton) |
|
01:27:13 | Velké Bílovice | 28.10.2023 | 91.8% | 210 |
| 7. | Novojičínský půlmaraton |
|
01:24:11 | Nový Jičín | 13.05.2023 | 85.7% | 179 |
| 8. | Napoli City Half Marathon |
|
01:23:34 | Neapol, Itálie | 26.02.2023 | 72.3% | 212 |
| 9. | Vinařský maraton (půlmaraton) |
|
01:27:07 | Velké Bílovice | 29.10.2022 | 83.8% | 199 |
| 10. | Novojičínský půlmaraton |
|
01:24:10 | Nový Jičín | 14.05.2022 | 87.3% | 195 |
| 11. | Vinařský maraton (půlmaraton) |
|
01:26:19 | Velké Bílovice | 30.10.2021 | 93.5% | 209 |
| 12. | Vinařský maraton (půlmaraton) |
|
01:31:31 | Velké Bílovice | 26.10.2019 | 90.1% | 184 |
| 13. | Novojičínský půlmaraton |
|
01:29:39 | Nový Jičín | 11.05.2019 | 89.7% | 174 |
| 14. | Novojičínský půlmaraton |
|
01:40:39 | Nový Jičín | 26.05.2018 | 81.7% | 156 |
|
počet startů v kategorii: 14,
průměrný čas: 01:27:06 nejlepší čas: 01:21:58, Półmaraton Warszawski, 30.03.2025 (76.1%) |
|||||||
10 km přesně
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Štramberská desítka |
|
00:40:18 | Štramberk | 23.05.2026 | 94.0% | 185 |
| 2. | Polanský charitativní běh |
|
00:37:18 | Polanka nad Odrou | 25.04.2026 | 96.9% | 214 |
| 3. | Veřovská desítka |
|
00:37:05 | Veřovice | 11.04.2026 | 92.8% | 193 |
| 4. | Hornická desítka |
|
00:36:35 | Frýdek – Místek | 01.11.2025 | 80.5% | 171 |
| 5. | Štramberská desítka |
|
00:39:38 | Štramberk | 17.05.2025 | 93.4% | 189 |
| 6. | ČEZ RunTour Kopřivnice |
|
00:37:11 | Kopřivnice | 26.04.2025 | 89.1% | 189 |
| 7. | Winter RunTour Edition Olomouc |
|
00:37:12 | Olomouc | 15.03.2025 | 87.6% | 191 |
| 8. | Hornická desítka |
|
00:36:02 | Frýdek-Místek | 02.11.2024 | 82.5% | 175 |
| 9. | Heimstaden Havířovská desítka |
|
00:36:15 | Havířov | 20.10.2024 | 83.1% | 192 |
| 10. | Štramberská desítka |
|
00:40:09 | Štramberk | 18.05.2024 | 95.3% | 205 |
| 11. | ČEZ RunTour Kopřivnice |
|
00:37:10 | Kopřivnice | 27.04.2024 | 90.4% | 201 |
| 12. | Hornická desítka |
|
00:36:16 | Frýdek-Místek | 04.11.2023 | 82.0% | 172 |
| 13. | Heimstaden Havířovská desítka |
|
00:35:30 | Havířov | 15.10.2023 | 83.6% | 181 |
| 14. | Běh oborou |
|
00:39:58 | Kopřivnice-Mniší | 19.08.2023 | 93.1% | 200 |
| 15. | Štramberská desítka |
|
00:39:30 | Štramberk | 27.05.2023 | 91.9% | 181 |
| 16. | Mořkovský zajíc |
|
00:36:57 | Mořkov | 01.04.2023 | 91.7% | 183 |
| 17. | Hornická desítka |
|
00:35:52 | Frýdek-Místek | 05.11.2022 | 83.9% | 172 |
| 18. | Heimstaden Havířovská desítka |
|
00:35:54 | Havířov | 16.10.2022 | 87.4% | 201 |
| 19. | Běh novojičínským parkem |
|
00:35:56 | Nový Jičín | 28.09.2022 | 93.5% | 188 |
| 20. | ČEZ RunTour Olomouc |
|
00:37:51 | Olomouc | 16.07.2022 | 82.4% | 179 |
| 21. | ČEZ RunTour Ostrava |
|
00:37:26 | Ostrava | 11.06.2022 | 94.2% | 200 |
| 22. | Štramberská desítka |
|
00:39:04 | Štramberk | 21.05.2022 | 98.3% | 212 |
| 23. | Příborský běh |
|
00:34:00 | Příbor | 02.10.2021 | 100.0% | - |
| 24. | Běh novojičínským parkem |
|
00:35:42 | Nový Jičín | 28.09.2021 | 100.0% | - |
| 25. | Běh oborou |
|
00:38:05 | Kopřivnice-Mniší | 21.08.2021 | 95.8% | 200 |
| 26. | Běh oborou |
|
00:40:18 | Mniší | 17.08.2019 | 84.2% | 165 |
| 27. | Štramberská desítka |
|
00:44:19 | Štramberk | 19.05.2019 | 89.3% | 166 |
| 28. | Mořkovský zajíc |
|
00:39:59 | Mořkov | 09.03.2019 | 86.0% | 156 |
| 29. | Běh oborou |
|
00:42:45 | Mniší | 18.08.2018 | 87.2% | 148 |
| 30. | Štramberská desítka |
|
00:47:58 | Štramberk | 20.05.2018 | 78.1% | 117 |
|
počet startů v kategorii: 30,
průměrný čas: 00:38:16 nejlepší čas: 00:34:00, Příborský běh, 02.10.2021 (100.0%) |
|||||||
ostatní
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Saucony Vokolo priglu |
|
00:57:27 | Brno | 07.10.2023 | 80.4% | 171 |
| 2. | Vokolo priglu |
|
00:54:21 | Brno | 08.10.2022 | 0.0% | 181 |
| 3. | Běhej lesy Bílá 19 km |
|
01:30:31 | Bílá | 06.08.2022 | 82.9% | 173 |
| 4. | Běhej lesy Lednice 22 km |
|
01:36:44 | Lednice | 23.04.2022 | 85.6% | 176 |
| 5. | Běh novojičínským parkem |
|
00:35:42 | Nový Jičín | 28.09.2021 | 100.0% | - |
| 6. | Běh rodným krajem Emila Zátopka |
|
01:37:45 | Kopřivnice | 21.09.2019 | 75.7% | 152 |
| 7. | ČSOB Vokolo priglu |
|
01:01:07 | Brno | 13.10.2018 | 73.6% | 153 |
| 8. | Běh rodným krajem Emila Zátopka |
|
01:59:47 | Kopřivnice - Rožnov pod Radhoštěm | 16.09.2017 | 62.3% | 79 |
| počet startů v kategorii: 8 | |||||||


