Běžecké tabulky
21641 závodů
335912 závodníků
1731248 záznamů
335912 závodníků
1731248 záznamů
Běžecké tabulky Běhej.com nejsou oficiálními tabulkami Českého atletického svazu a nemusí být tedy v souladu s jeho pravidly pro sledování statistik. U závodů, u nichž byly v době vkládání do tabulek k dispozici, obsahují tabulky reálné časy.
Pavol Fábry, 1964, Košice, SR
maraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Medzinárodný maratón mieru |
|
03:57:01 | Košice | 06.10.2019 | 54.7% | 86 |
| 2. | Medzinárodný maratón mieru |
|
03:51:42 | Košice | 07.10.2018 | 55.3% | 104 |
|
počet startů v kategorii: 2,
průměrný čas: 03:54:22 nejlepší čas: 03:51:42, Medzinárodný maratón mieru, 07.10.2018 (55.3%) |
|||||||
půlmaraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Medzinárodný maratón mieru (polmaratón) |
|
01:50:30 | Košice | 04.10.2026 | 61.9% | 120 |
| 2. | Medzinárodný maratón mieru (polmaratón) |
|
01:43:37 | Košice | 05.10.2025 | 64.1% | 130 |
| 3. | Medzinárodný maratón mieru (polmaratón) |
|
01:47:27 | Košice | 06.10.2024 | 61.5% | 128 |
| 4. | Medzinárodný maratón mieru (polmaratón) |
|
01:41:51 | Košice | 01.10.2023 | 62.7% | 140 |
| 5. | Mattoni 1/2Maraton Olomouc |
|
01:39:44 | Olomouc | 21.06.2014 | 60.4% | 130 |
| 6. | Bratislavský městský půlmaraton |
|
01:37:47 | Bratislava | 06.04.2014 | 64.6% | 138 |
| 7. | Medzinárodný maratón mieru (půlmaraton) |
|
01:37:17 | Košice | 06.10.2013 | 71.0% | 146 |
| 8. | 1/2Maraton Olomouc |
|
01:40:33 | Olomouc | 22.06.2013 | 63.0% | 134 |
| 9. | Bratislavský městský půlmaraton |
|
01:37:43 | Bratislava | 24.03.2013 | 65.6% | 145 |
| 10. | Medzinárodný maratón mieru (půlmaraton) |
|
01:34:06 | Košice | 07.10.2012 | 74.9% | 154 |
| 11. | Bratislavský městský půlmaraton |
|
01:38:26 | Bratislava | 01.04.2012 | 65.4% | 138 |
| 12. | Medzinárodný maratón mieru (půlmaraton) |
|
01:36:50 | Košice | 02.10.2011 | 75.8% | 152 |
| 13. | Medzinárodný maratón mieru (půlmaraton) |
|
01:41:49 | Košice | 04.10.2009 | 68.6% | - |
|
počet startů v kategorii: 13,
průměrný čas: 01:40:35 nejlepší čas: 01:34:06, Medzinárodný maratón mieru (půlmaraton), 07.10.2012 (74.9%) |
|||||||
10 km přesně
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | ČSOB Zimná séria |
|
00:49:07 | Bratislava | 12.01.2019 | 73.8% | 123 |
| 2. | Česká Spořitelna Běchovice |
|
00:45:01 | Praha - Běchovice | 29.09.2013 | 65.9% | 116 |
|
počet startů v kategorii: 2,
průměrný čas: 00:47:04 nejlepší čas: 00:45:01, Česká Spořitelna Běchovice, 29.09.2013 (65.9%) |
|||||||
ostatní
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Národný beh Devín - Bratislava |
|
00:47:12 | Bratislava | 07.04.2013 | 72.8% | 152 |
| počet startů v kategorii: 1 | |||||||


