Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Triatlonový trénink » Plavecký trenér v Brně?

Plavecký trenér v Brně?

Nalezené položky: 35 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

nobohacufirashinanakule muž 29.09.2012 22:11:31

Ahoj, kvůli škole budu přes týden v Brně a zajímalo by mě, který z brněnských bazénů (nejlépe poblíž Kohoutovic) je nejlepší a zároveň s možností koupě permice se studentskou slevou. Předem díky za odpověď

avatar

bjerndi muž 30.09.2012 10:59:32

>> nobohacufirashi­nanakule, 29. 09. 2012 22:11:31

Nejlepší jsou Lužánky. Je to pade a za vlezný tam můžeš být jak dlouho chceš. Jinak v Kouhoutkách máš taky bazén, Další je na Kraví Hoře, pak na Lesné a v Řečkovicích…ceny z hlavy neznám, tak snad si je zvládneš vygooglovat sám

avatar

Radomir muž 01.10.2012 11:31:51

Pokud navštěvuješ nějakou VŠ, tak určitě mají i své hodiny v bazénu pro studenty. Což má i tu výhodu, že na Tebe někdo dohlídne :-).

Lužánky jsou jediná 50-tka v Brně a také je výhoda časově neomezený vstup (na rozdíl třeba od Kraví Hory a jiných). A v drtivé většině jsou tam plavci (i když pochopitelně rozdílných výkonů).

Jinak bjerndi – nevím kde jsi byl na tom, že Lužánky jsou za pade. Běžná cena je 65 Kč…

avatar

bjerndi muž 01.10.2012 19:00:48

Je to pade znamenalo, že to je 50m bazén :)

Jinak nemá zájem jít někdo potrénovat zítra za Lužánky v 07:00…pokud jo, tak na mě houkněte

avatar

Fafenka žena 20.09.2015 16:29:25

>> Fil, 27. 08. 2010 22:29:08

Ahoj,

četla jsem v diskuzním fóru, že sháníš trenéra plavání. Tak jsem se chtěla zeptat, zda bys stále neměl zájem o trenérku. Jsem bývalá akvabela a dnes již osmým rokem trénuji akvabely (několikanásobné mistryně ČR). Dále 5. rokem trénuji plavání dětí (od maličkých až po závodní přípravku) a jsem i lektorkou kurzů plavání pro dospělé. Mám vystudovaný bakalářský program na fakultě sportovních studií – 2. trenérská třída z plavní a momentálně jsem v 5. ročníku na této fakultě. Mám i pravidelné zákazníky (dospělé) na individuálních lekcích.

V případě zájmu mě můžeš kontaktovat na email: katka.strasilova@email.cz

Nalezené položky: 35 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.