Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Zkušenosti s Garmin Fenix 5 plus - stojí to za upgrade z 5?

Zkušenosti s Garmin Fenix 5 plus - stojí to za upgrade z 5?

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

mnaplava muž 17.08.2018 18:41:27

Ahoj, pokukuju po Garmin Fenix 5 plus, ale mám pětky, s kterýma jsem v rámci možností spokojený. Zajímá mě, jestli někdo už podobný upgrade udělal, teda z pětek na plus verzi. Je jasné, že kdo šwl z trojek nebo jiné řady, tak byl ohromen, ale co z pětek, má to smysl? Díky Martin

Motto: no pain no gain
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 18.08.2018 16:21:32

>> mnaplava, 17. 08. 2018 18:41:27

Mal som 5×, nebol som vôbec spokojný, tak som ich predal po roku. Manželka má 5s plus a teda to viem porovnať. Oproti 5× má pár reálne nevyužívaných funkcií navyše, 5× malo tiez mapové podklady, takže výhodu nevidím. Aj tak tie mapy pri pohybe nie sú čitateľné, ani pri Max zoome. Funkcie so stúpaniami sú síce pekná hračka, ale pri behu na to aj tak nemáš čas. Galileo presnosť merania zlepšil iba na odkrytom priestranstve – cesta, v lese to je ešte väčšia mizéria ako s glonass. Takže pre beh v teréne, najmä s prevýšením je najlepšie čisto gps, prípadne ešte lepšie je mať footpod. Podľa mňa 5plus za výmenu nestojí, tobôž nie za tú cenu. Počkaj si na 6ky a nechaj 5ky nech si aspoň trochu odsluzia svoju prehnanú cenu. BTW, ja som odišiel k Suunto a aj keď ma cca polovicu funkcií Fénix 5×, aj tak ich všetky nevyuzijem. Pomer cena výkon je u Suunto Spartan sport whr neporovnateľne lep­ší.

avatar

Celkem 27228,99 km
Minulý měsíc 0 km

jm1 muž 04.10.2018 07:37:05

>> mnaplava, 17. 08. 2018 18:41:27

Pro nekoho mozna game changing feature: Spotify Now Available on Garmin (zajim jen a pouze na GF5X+ )

avatar

Bratislava

Brutto muž 04.10.2018 13:24:30

>> mnaplava, 17. 08. 2018 18:41:27

„Je jasné, že kdo šwl z trojek nebo jiné řady, tak byl ohromen“ Ja teda ohromeny nie som a som rad, ze mi este trojky funguju a dufam, ze este dlho budu :)))

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.