Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » BĚŽELI JSME: Poprvé na Velké kunratické. Už se nemůžu dočkat další [článek]

BĚŽELI JSME: Poprvé na Velké kunratické. Už se nemůžu dočkat další [článek]

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední

Keoni muž 18.11.2017 15:45:04

Velká kunratická. Už jsem o ní slyšel hodně věcí. Intervalový start, bahno, několikrát přes potok, výběh na Hrádek a podlamující se nohy. Loni mě na start nepustila chřipajzna, a když letos přišla nabídka volného startovného, nemohl jsem ji odmítnout. Proběhnout si trať tradičního závodu, kterou už běželo tolik známých jmen, to byla čest. Do jednoho z nejstarších běžeckých závodů v Čechách jsem vstupoval s pokorou.
Odkaz na článek

avatar

Praha

Celkem 2755 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:53:45 (1987)
půlmaraton: 2:16:09 (2008)
maraton: 4:48:45 (2004)

anajpo žena 12.12.2017 23:27:13

Bohužel stále jsou omezení, trať je vyprodaná do hodiny po spuštění registrace, pomalejší počítače vůbec nemají šanci.Čtyřkolky v terénu nikomu nevadí, o tom, kudy se běželo není za týden ani potuchy, přesto jsou „kvóty“, které se nesmí překročit. Já osobně si myslím, že i díky výši startovného by se počet účastníků nijak závratně nezvýšil…

Motto: Proti narození a ani smrti není léku, v mezidobí užívej radost :)
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.