Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Triatlonové závody » Má Challenge? Vltavský výlov, jízda poslepu a půlmaratonské trápení [článek]

Má Challenge? Vltavský výlov, jízda poslepu a půlmaratonské trápení [článek]

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední

Lexxus muž 03.08.2017 11:58:29

Ty distance budí respekt samy o sobě: 1,9 km ve vodě, 90 kilometrů na kole a půlmaraton. Zvlášť, když si je dáte hned po sobě. Motivace mi nikdy nechyběla, stejně tak jako odhodlání. Pár let jsem mluvil o tom, že už ten příští rok chci halfironmana dát a že na něj konečně začnu trénovat. A tak se stalo: 29. července jsem stál na Střeleckém ostrově na startu Challenge Prague, navlečený v půjčeném neoprenu (dívčí, přes prsa netáhnul) a s přáním vidět cíl.
Odkaz na článek

avatar

Honza Šiml muž 03.08.2017 12:12:26

ahoj,moc hezky napsáno,gratuluju k prvnímu half! a z té reportáže je mi jasné,že další cíl je plná distance IM. už ten název : Půl- ironman – je takový jako že je to něčeho půlka:-) takže je třeba zkusit,jak chutná maraton po 3,8km plavání a 180km na kole! není třeba se toho bát,ale velký respekt je na místě:-) honza šiml

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.