Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Artroza kotniku ....

Artroza kotniku ....

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

sikytator muž 25.02.2013 15:53:42

Hola lidi. Tak mam za sebou CT, RTG a druhe vysetreni u ortopeda a zaver zni: pourazova artroza, spatne vazy, vyrustek na kloubu. Kdyby dali operativne dohromady vazy, pritahly by se ty „jiz nesedici“ klouby k sobe a do roka by to pry bylo jeste horsi. Jedine, co lze vylepsit je operativni zbrouseni toho vyrustku. Mam si poridit kolo a vykaslat se na behani. Ze je to spatne jsem vedel, nicmene pri behani me to nelimitovalo a squash jsem prave kvuli problemum prestal hrat pred dvema lety, proto me to docela zaskocilo. Neumim si predstavit, ze bych definitivne prestal behat a tak se momentalne snazim vymyslet, jak jinak udrzet kondici a vykonnost, abych mel na to se jednou za cas poradne probehnout na nejake pulce ci maratonu. V podstate chci 3/4 bezeckeho treninku nahradit necim jinym (zatim busim spinning). Nemate nekdo zkusenost s takhle pojatym treninkem ? A pak se samozrejme jeste rozhlizim, co by se s tim kotnikem dalo jeste podniknout a narazil jsem na lecbu artrozy za pomoci kmenovych bunek. Nemate s tim nekdo nejakou zkusenost ? Rad ty penize do toho investuju, ale chci vedet, ze to k necemu je. A to se z PR clanku o klinikach timto se zabyvajich nedozvim :-(

avatar

AlesMj muž 24.04.2013 12:57:47

>> sikytator, 25. 02. 2013 15:53:42

Ahoj, moje diagnóza je také poúrazová artróza, problémy s vazy mám také a můj ortoped mi doporučil používat gel na artrozu Biofreeze. Musím říct, že těmto věcem moc nevěřím, ale byl jsem velice překvapený, jak mi tento gel pomohl. Takže jedině doporučuju a doufám, že alespoň trošku pomůžu…

avatar

Jihlava

půlmaraton: 1:30:42 (2004)
maraton: 3:23:05 (2005)

darala žena 01.05.2013 11:43:29

Moje diagnóza je trošku jiná,artroza kyčle III.stupně…na léčbu kmenovými buňky jsem byla již objednána,avšak po zralých úvahách jsem toto zavrhla…jako vedlejší účinky bohužel se uvádí možnost výskytu carcinomu,proto jsem zvolila alternativu tzv.léčbu vlastní krví,,autologní ACP,,…bylo to sice dost bolestivé,ale účinek se dostavil a vydržel půl rok,nyní opět silné bolesti,proto zvažuji že tento výkon opět podstoupím …jinak neběhám již rok,běh jsem nahradila horským kolem a tzv.rádoby během v botách Kango,boty na systému pružin,které regulují otřesy při došlapu,sice to nemá nic společného s klasickým během,ale jsem ráda alespon za toto :)

avatar

pax2 muž 01.06.2019 20:19:47

Pro Daralu: jak se Ti vyvinula artroza kycle 3 stupen? Ja mam druhy a bolesti sotva chodim, o behu nemluve.

P kycelni kloub – artikulace spravna, kloubnio sterbina je zuzena, zahusteni stropu acetabula, jemne osteofitarni lemy artikulacnich ploch, kostni struktura je pravidelna

Coxarthrosis l. dx. II. st

Pax

avatar

pax2 muž 01.06.2019 20:21:32

>> pax2, 01. 06. 2019 20:19:47

Nejsou na to i nejake tabletky? Nasel jsem toto:

http://www.sukl.cz/…n/search.php?…

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.